Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagylaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagylaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagylak

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagylak 172 nm
20
24,45 millió Ft 142,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagylak
Ingatlan iroda logó
172 m² terület
1284 m² telek
5 szoba

Frissítve: 5 hónapja
Eladó ház Nagylak, Petőfi utca 1 135 nm
17
12,9 millió Ft 95,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagylak, Petőfi utca 1
135 m² terület
1298 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nagylak eladó lakások

Frissítve: 3 hónapja
Eladó lakás Nagylak, Petőfi u 16 55 nm
12
8,7 millió Ft 158,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagylak, Petőfi u 16
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Nagylak 6337 nm
1
3,5 millió Ft 552 Ft/m²
Eladó telek, Nagylak
6337 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Nagylak 3184 nm
1
1,7 millió Ft 534 Ft/m²
Eladó telek, Nagylak
3184 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagylak, Nyárfa sor 200 nm
11
25,9 millió Ft 129,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagylak, Nyárfa sor
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
2080 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.