Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyoroszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyoroszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyoroszi

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagyoroszi 78 nm
17
34,9 millió Ft 447,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyoroszi
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
2 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagyoroszi 180 nm
20
41,5 millió Ft 230,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyoroszi
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
965 m² telek
8 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagyoroszi 90 nm
20
69 millió Ft 766,7 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Nagyoroszi
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nagyoroszi 82 nm
16
17 millió Ft 207,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyoroszi
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
900 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nagyoroszi eladó lakások

Frissítve: 14 napja
Eladó lakás Nagyoroszi 75 nm
4
34 millió Ft 453,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagyoroszi
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
3 szoba
földszint

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Nagyoroszi, Kertész utca 4 76 nm
12
40 millió Ft 526,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagyoroszi, Kertész utca 4
76 m² terület
2+1 fél szoba
földszint

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó lakás Nagyoroszi, Kertész utca 22. 52 nm
1
38 millió Ft 730,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagyoroszi, Kertész utca 22.
52 m² terület
2 szoba
félemelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Nagyoroszi, Külterület 5175 nm
9
4,9 millió Ft 947 Ft/m²
Eladó telek, Nagyoroszi, Külterület
Ingatlan iroda logó
5175 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyoroszi, Lehel tér 15 46 nm
1
24,9 millió Ft 541,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagyoroszi, Lehel tér 15
46 m² terület
198 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.