Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyrábéi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyrábéi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyrábé

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Nagyrábé 110 nm
19
2,99 millió Ft 27,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrábé
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1805 m² telek
4 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Nagyrábé, Kölcsey Ferenc utca 15. 110 nm
K
14
2,99 millió Ft 27,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrábé, Kölcsey Ferenc utca 15.
110 m² terület
1805 m² telek
4 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Nagyrábé 85 nm
K
19
22,5 millió Ft 264,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrábé
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1000 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyrábé 85 nm
19
22,5 millió Ft 264,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrábé
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1000 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 19 napja
Eladó telek Nagyrábé 756 nm
3
3,99 millió Ft
Eladó telek, Nagyrábé
Ingatlan iroda logó
756 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyrábé 610 nm
16
1 200 000 Euro
439,2 millió Ft 720 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagyrábé
Ingatlan iroda logó
610 m² terület

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyrábé, Kossuth Lajos út 610 nm
20
431,68 millió Ft 707,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagyrábé, Kossuth Lajos út
Ingatlan iroda logó
610 m² terület
8 szoba

Frissítve: 27 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyrábé, Kossuth Lajos út 175 nm
3
45 millió Ft 257,1 ezer Ft/m²
Ingatlan iroda logó
175 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.