Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyrédei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyrédei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyréde

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Nagyréde 100 nm
1
52,9 millió Ft 529 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyréde
100 m² terület
908 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Nagyréde 80 nm
19
24,9 millió Ft 311,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyréde
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
400 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó ház Nagyréde 110 nm
14
69,5 millió Ft 631,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyréde
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
2142 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Nagyréde, Petőfi utca 21. 90 nm
1
40 millió Ft 444,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyréde, Petőfi utca 21.
90 m² terület
845 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Nagyréde, Alsórét út 1241 nm
11
10,5 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyréde, Alsórét út
Ingatlan iroda logó
1241 m² telek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Nagyréde 4078 nm
6
3,2 millió Ft 785 Ft/m²
Eladó telek, Nagyréde
Ingatlan iroda logó
4078 m² telek

Frissítve: 8 hónapja
Eladó telek Nagyréde, Pincesor 1600 nm
1
6 millió Ft 3,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyréde, Pincesor
1600 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.