Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyrévi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyrévi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyrév

Frissítve: ma
Eladó ház Nagyrév 115 nm
14
68,8 millió Ft 598,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrév
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
7648 m² telek
5 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagyrév 115 nm
11
68,8 millió Ft 598,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrév
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
7648 m² telek
5 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagyrév 224 nm
18
68,8 millió Ft 307,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrév
Ingatlan iroda logó
224 m² terület
7648 m² telek
4 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nagyrév, Kossuth út 150 nm
20
24,9 millió Ft 166 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyrév, Kossuth út
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1347 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Nagyrév 1928 nm
5
5,5 millió Ft
Eladó telek, Nagyrév
Ingatlan iroda logó
1928 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Nagyrév 1928 nm
5
5,5 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyrév
Ingatlan iroda logó
1928 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.