Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyút

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nagyút, Kossuth Lajos út 75 nm
13
19,5 millió Ft 260 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Nagyút, Kossuth Lajos út
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1152 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó ház Nagyút 80 nm
14
19,9 millió Ft 248,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyút
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2161 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.