Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nagyvázsonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nagyvázsonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nagyvázsony

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nagyvázsony 243 nm
20
158 millió Ft 650,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
243 m² terület
935 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Nagyvázsony 79 nm
K
20
57,5 millió Ft 727,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1458 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nagyvázsony 250 nm
20
114 millió Ft 456 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
301 m² telek
5 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Nagyvázsony 140 nm
17
49,5 millió Ft 353,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1600 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Nagyvázsony 100000 nm
8
140 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
100000 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Nagyvázsony, Nincs utca 50000 nm
7
70 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyvázsony, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
50000 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Nagyvázsony, Nemesleányfalu utca 7 1154 nm
1
40 millió Ft 34,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nagyvázsony, Nemesleányfalu utca 7
1154 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nagyvázsony 22 nm
10
160 millió Ft 7,27 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
13520 m² telek

Frissítve: ma
Vízparti
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nagyvázsony 200 nm
19
445 millió Ft 2,23 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó
235000 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nagyvázsony 13520 nm
10
160 millió Ft 11,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nagyvázsony
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.