Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Naki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Naki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nak

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Nak 57 nm
14
9 millió Ft 157,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nak
Ingatlan iroda logó
57 m² terület
1300 m² telek
1+2 fél szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nak 70 nm
20
5 millió Ft 71,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nak
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
2527 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nak, Fő utca 79 nm
15
6,5 millió Ft 82,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nak, Fő utca
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1014 m² telek
1 szoba

Frissítve: 11 hónapja
Eladó ház Nak 88 nm
11
9,5 millió Ft 108 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nak
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
2535 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.