Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Négyesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Négyesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Négyes

Feltöltve: 6 napja
Eladó ház Négyes 55 nm
20
14,5 millió Ft 263,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Négyes
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
1295 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Négyes 147 nm
20
64,9 millió Ft 441,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Négyes
Ingatlan iroda logó
147 m² terület
4053 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Négyes, 3463 1773 nm
1
1,77 millió Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Négyes, 3463
1773 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.