Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nekézsenyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nekézsenyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nekézseny

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nekézseny 92 nm
1
21,9 millió Ft 238 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nekézseny
92 m² terület
1550 m² telek
2+1 fél szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Nekézseny 66 nm
K
16
23,9 millió Ft 362,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nekézseny
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
1283 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 6 napja
Eladó ház Nekézseny 66 nm
16
23,9 millió Ft 359,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nekézseny
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
1283 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Nekézseny 138 nm
19
19,5 millió Ft 141,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nekézseny
Ingatlan iroda logó
138 m² terület
2294 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.