Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nemesapátii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nemesapátii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nemesapáti

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nemesapáti 113 nm
20
19,5 millió Ft 172,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesapáti
Ingatlan iroda logó
113 m² terület
1596 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Nemesapáti 156 nm
K
20
36,9 millió Ft 236,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesapáti
Ingatlan iroda logó
156 m² terület
4000 m² telek
4 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Nemesapáti, Kossuth utca 80 nm
20
16 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesapáti, Kossuth utca
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2577 m² telek
3 szoba

Frissítve: 25 napja
Eladó ház Nemesapáti, Fő utca 66 nm
20
11 millió Ft 164,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesapáti, Fő utca
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
3584 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Nemesapáti 20 nm
15
3,99 millió Ft 199,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nemesapáti
Ingatlan iroda logó
20 m² terület
10983 m² telek
1 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó nyaraló Nemesapáti 20 nm
17
2,99 millió Ft 149,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nemesapáti
Ingatlan iroda logó
20 m² terület
4029 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.