Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nemesdédi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nemesdédi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nemesdéd

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Nemesdéd 170 nm
20
36,9 millió Ft 217,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesdéd
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
1841 m² telek
5+1 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Nemesdéd 100 nm
20
25,5 millió Ft 255 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesdéd
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
3337 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Nemesdéd 89 nm
20
24,9 millió Ft 279,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesdéd
Ingatlan iroda logó
89 m² terület
3337 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nemesdéd 95 nm
14
30 millió Ft 315,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesdéd
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
3360 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nemesdéd eladó lakások

Feltöltve: 1 éve
Eladó lakás Nemesdéd, Fő u 213. 180 nm
0
68 293 Euro
25 millió Ft 138,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nemesdéd, Fő u 213.
180 m² terület
3 szoba
tetőtér

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nemesdéd 13000 nm
0
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nemesdéd
13000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.