Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nemesrádói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nemesrádói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nemesrádó

Frissítve: ma
Eladó ház Nemesrádó 68 nm
18
25 millió Ft 367,6 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
0 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nemesrádó 90 nm
20
27 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1109 m² telek
5 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Nemesrádó 80 nm
5
14,6 millió Ft 182,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
9373 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nemesrádó 82 nm
16
34,9 millió Ft 425,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
1609 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Nemesrádó 9913 nm
20
26 millió Ft
Eladó telek, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
9913 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 5 napja
Eladó nyaraló Nemesrádó 26 nm
14
12,5 millió Ft 480,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nemesrádó
Ingatlan iroda logó
26 m² terület
2625 m² telek
1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.