Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nemesvitai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nemesvitai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nemesvita

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Nemesvita 1050 nm
20
800 millió Ft 761,9 ezer Ft/m²
Eladó kúria, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
1050 m² terület
9856 m² telek
6 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Nemesvita 48 nm
6
13,9 millió Ft 289,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
114 m² telek
2 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Nemesvita 110 nm
20
82,5 millió Ft 750 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
574 m² telek
5 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Nemesvita 80 nm
15
49,5 millió Ft 618,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
560 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Nemesvita 22528 nm
7
99 millió Ft 4,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
22528 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nemesvita 1000 nm
20
1,2 milliárd Ft 1,2 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nemesvita 300 nm
K
20
290 millió Ft 966,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
600 m² telek

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nemesvita 500 nm
K
19
290 millió Ft 580 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
500 m² terület
1000 m² telek

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nemesvita 900 nm
20
590 millió Ft 655,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nemesvita
Ingatlan iroda logó
900 m² terület
9526 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.