Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nemtii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nemtii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nemti

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nemti 105 nm
15
45 millió Ft 428,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemti
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1885 m² telek
3 szoba

Frissítve: 16 napja
Eladó ház Nemti 80 nm
K
2
2,5 millió Ft 31,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemti
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1420 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Nemti 70 nm
13
35,5 millió Ft 507,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemti
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1789 m² telek
2 szoba

Frissítve: 10 hónapja
Eladó ház Nemti 160 nm
1
46 millió Ft 287,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nemti
160 m² terület
1685 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 4 hónapja
Eladó nyaraló Nemti, Kossuth út 64 75 nm
1
7,29 millió Ft 97,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nemti, Kossuth út 64
75 m² terület
540 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.