Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nézsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nézsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nézsa

Feltöltve: 9 napja
Eladó ház Nézsa 72 nm
20
35,9 millió Ft 498,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nézsa
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1699 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nézsa 145 nm
20
65 millió Ft 448,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nézsa
Ingatlan iroda logó
145 m² terület
1918 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Nézsa 87 nm
20
33 millió Ft 379,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nézsa
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
760 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nézsa 72 nm
15
32,9 millió Ft 456,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nézsa
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
788 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Nézsa 1750 nm
13
7,7 millió Ft 4,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nézsa
Ingatlan iroda logó
1750 m² telek

Feltöltve: 8 napja
Eladó telek Nézsa, Arpad ut 18 998 nm
1
8 millió Ft 8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nézsa, Arpad ut 18
998 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Nézsa 1200 nm
7
9,5 millió Ft
Eladó telek, Nézsa
Ingatlan iroda logó
1200 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Nézsa 943 nm
1
9,5 millió Ft 10,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nézsa
943 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.