Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nyárlőrinci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nyárlőrinci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nyárlőrinc

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Nyárlőrinc 65 nm
10
44,9 millió Ft 690,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
1466 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nyárlőrinc 1462 nm
5
45,5 millió Ft
Eladó családi ház, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
1462 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Nyárlőrinc, Alkotmány utca 64 nm
18
39,9 millió Ft 623,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyárlőrinc, Alkotmány utca
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
1418 m² telek
2 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Nyárlőrinc 88 nm
K
14
29,5 millió Ft 335,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyárlőrinc
88 m² terület
3150 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Nyárlőrinc, Dózsa György utca 600 nm
1
9 millió Ft 15 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nyárlőrinc, Dózsa György utca
600 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nyárlőrinc 80 nm
12
6,5 millió Ft 81,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
2914 m² telek

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nyárlőrinc 80 nm
8
6,5 millió Ft 81,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
2914 m² telek

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nyárlőrinc 90 nm
15
38,5 millió Ft 427,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
2877 m² telek

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nyárlőrinc 78 nm
8
26,9 millió Ft 344,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyárlőrinc
Ingatlan iroda logó
2877 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.