Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nyirádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nyirádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nyirád

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nyirád 81 nm
19
57,9 millió Ft 713,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyirád
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
611 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Nyirád 65 nm
14
34,9 millió Ft 536,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyirád
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
1778 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 4 napja
Eladó ház Nyirád, Béke utca 84 nm
20
47,5 millió Ft 565,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyirád, Béke utca
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
2155 m² telek
3 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Nyirád 82 nm
16
60,9 millió Ft 742,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyirád
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
611 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Nyirád eladó lakások

Frissítve: 13 napja
Eladó lakás Nyirád 44 nm
18
26,99 millió Ft 490,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nyirád
Ingatlan iroda logó
44 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Frissítve: 14 napja
Eladó lakás Nyirád 44 nm
18
26,99 millió Ft 613,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nyirád
Ingatlan iroda logó
44 m² terület
1+1 fél szoba
földszint

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó lakás Nyirád 44 nm
13
26,99 millió Ft 613,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nyirád
Ingatlan iroda logó
44 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Nyirád 120000 nm
K
8
24,72 millió Ft 206 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyirád
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.