Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Nyírmadai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Nyírmadai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Nyírmada

Feltöltve: ma
Eladó ház Nyírmada 80 nm
20
26 millió Ft 325 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
816 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Nyírmada 96 nm
7
17,5 millió Ft 182,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
4390 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nyírmada 130 nm
K
20
30 millió Ft 230,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
2651 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Nyírmada 72 nm
13
19 millió Ft 263,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
3179 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Nyírmada, Arany János utca 67 2096 nm
5
3,5 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Nyírmada, Arany János utca 67
Ingatlan iroda logó
2096 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyírmada 180 nm
15
24,5 millió Ft 136,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2000 m² telek

Frissítve: 28 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyírmada 1500 nm
17
150 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
1500 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyírmada 170 nm
K
16
18 millió Ft 105,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
170 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyírmada 170 nm
16
18 millió Ft 111,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nyírmada
Ingatlan iroda logó
170 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.