Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Öcsödi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Öcsödi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Öcsöd

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Öcsöd 50 nm
10
14 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
751 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Öcsöd 80 nm
18
9,9 millió Ft 123,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
677 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Öcsöd 50 nm
11
4,9 millió Ft 98 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
954 m² telek
3 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Öcsöd 130 nm
16
13,99 millió Ft 107,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
461 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Öcsöd 100 nm
0
11,11 millió Ft 111,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
100 m² telek

Frissítve: 10 hónapja
Eladó telek Öcsöd 919 nm
1
450 ezer Ft 490 Ft/m²
Eladó telek, Öcsöd
919 m² telek

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó telek Öcsöd, Tompa 893 nm
16
11,5 millió Ft 12,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Öcsöd, Tompa
Ingatlan iroda logó
893 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 19 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Öcsöd 800 nm
7
3,5 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Frissítve: 19 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Öcsöd 800 nm
7
3,5 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Öcsöd
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 4 hónapja
Eladó nyaraló Öcsöd, Kiss Ernő 20 nm
1
9,5 millió Ft 475 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Öcsöd, Kiss Ernő
20 m² terület
5900 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.