Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ököritófülpösi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ököritófülpösi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ököritófülpös

Frissítve: ma
Eladó ház Ököritófülpös, Ady Endre köz 60 nm
4
5,99 millió Ft 99,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
4214 m² telek
1 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ököritófülpös, Béke utca 86 nm
20
11,5 millió Ft 133,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ököritófülpös, Béke utca
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
2454 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ököritófülpös, Ady Endre köz 60 nm
6
9 millió Ft 150 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
4214 m² telek
1 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Ököritófülpös, Ady Endre köz 60 nm
7
6,49 millió Ft 108,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2112 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Ököritófülpös, Ady Endre köz 18139 nm
2
7,5 millió Ft 413 Ft/m²
Eladó telek, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
18139 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Ököritófülpös, Ady Endre köz 2877 nm
3
2,99 millió Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
2877 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Ököritófülpös, Ady Endre köz 7367 nm
5
7,99 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó
7367 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ököritófülpös, Ady Endre köz 34709 nm
17
39,99 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Ököritófülpös, Ady Endre köz
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.