Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Olaszi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Olaszi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Olasz

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Olasz 68 nm
K
12
18 millió Ft 264,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olasz
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
3106 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Olasz 236 nm
19
129 millió Ft 546,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olasz
Ingatlan iroda logó
236 m² terület
2239 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 22 napja
Eladó ház Olasz, Petőfi utca 178 nm
15
34,99 millió Ft 196,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olasz, Petőfi utca
Ingatlan iroda logó
178 m² terület
1116 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Olasz, Kossuth Lajos utca 93 nm
18
40 millió Ft 430,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olasz, Kossuth Lajos utca
93 m² terület
3168 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.