Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Olaszfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Olaszfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Olaszfalu

Frissítve: ma
Eladó ház Olaszfalu 128 nm
8
30 millió Ft 234,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó
128 m² terület
5518 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Olaszfalu 430 nm
17
120 millió Ft 279,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó
430 m² terület
6407 m² telek
12 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Olaszfalu 195 nm
20
52 millió Ft 266,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó
195 m² terület
1013 m² telek
6+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Olaszfalu 230 nm
20
150 millió Ft 652,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó
230 m² terület
7500 m² telek
11 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Olaszfalu 5518 nm
K
17
30 millió Ft
Eladó telek, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó
5518 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Olaszfalu 746 nm
2
22,8 millió Ft 30,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Olaszfalu 721 nm
2
22,8 millió Ft 31,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Olaszfalu 720 nm
2
22 millió Ft 30,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Olaszfalu
Ingatlan iroda logó

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.