Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ongai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ongai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Onga

Frissítve: ma
Eladó ház Onga 109 nm
K
11
81,9 millió Ft 751,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Onga
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
726 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Onga 102 nm
K
20
57 millió Ft 558,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Onga
102 m² terület
800 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Onga 160 nm
20
92,9 millió Ft 580,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Onga
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1785 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Onga 160 nm
20
92,9 millió Ft 580,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Onga
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1785 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Onga 1062 nm
3
5 millió Ft 4,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Onga
Ingatlan iroda logó
1062 m² telek

Frissítve: 30 napja
Eladó telek Onga 1323 nm
9
8,9 millió Ft
Eladó telek, Onga
Ingatlan iroda logó
1323 m² telek

Frissítve: 30 napja
Eladó telek Onga 720 nm
13
6,5 millió Ft
Eladó telek, Onga
Ingatlan iroda logó
720 m² telek

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó telek Onga, Újtelep 742 nm
3
7 millió Ft 9,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Onga, Újtelep
Ingatlan iroda logó
742 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 30 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Onga 40 nm
20
9,49 millió Ft 237,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Onga
Ingatlan iroda logó
2000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.