Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ónodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ónodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ónod

Frissítve: ma
Eladó ház Ónod 105 nm
13
32,5 millió Ft 309,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ónod
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1030 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Ónod, Rákóczi utca 70 nm
20
28,99 millió Ft 414,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ónod, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
700 m² telek
1 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Ónod 190 nm
10
15,9 millió Ft 83,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ónod
Ingatlan iroda logó
190 m² terület
3068 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Ónod, Vár utca 80 nm
9
15 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ónod, Vár utca
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
452 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ónod, Rákóczi 250 nm
10
39,9 millió Ft 159,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ónod, Rákóczi
250 m² terület
1352 m² telek
5 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.