Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ősii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ősii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ősi

Feltöltve: ma
Eladó ház Ősi 170 nm
15
59,9 millió Ft 352,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ősi
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
1968 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Ősi 2158 nm
20
59,9 millió Ft
Eladó családi ház, Ősi
Ingatlan iroda logó
2158 m² telek
3 szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Ősi 180 nm
20
68 millió Ft 377,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ősi
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2675 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Ősi 127 nm
K
20
49,9 millió Ft 392,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ősi
127 m² terület
3474 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Ősi 2035 nm
4
5,9 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ősi
Ingatlan iroda logó
2035 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ősi, Nincs utca
20
25 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Ősi, Nincs utca
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Ősi 6204 nm
20
45 millió Ft
Eladó nyaraló, Ősi
Ingatlan iroda logó
6204 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 16 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ősi 2494 nm
K
20
323 millió Ft 129,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ősi
Ingatlan iroda logó
2494 m² terület
15412 m² telek

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ősi 2494 nm
9
800 000 Euro
292,8 millió Ft 117,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ősi
Ingatlan iroda logó
2494 m² terület
15412 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.