Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Osztopáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Osztopáni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Osztopán

Feltöltve: 7 napja
Eladó ház Osztopán 50 nm
K
6
9,9 millió Ft 198 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Osztopán
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
1329 m² telek
1 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Osztopán 80 nm
14
13,5 millió Ft 168,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Osztopán
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1103 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Osztopán 140 nm
15
19,9 millió Ft 142,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Osztopán
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
3800 m² telek
1+4 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Osztopán 83 nm
15
28,5 millió Ft 343,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Osztopán
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
3053 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.