Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ozorai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ozorai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ozora

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Ozora 91 nm
16
30 millió Ft 329,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ozora
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
898 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Ozora 120 nm
20
31,5 millió Ft 262,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ozora
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
600 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Ozora 121 nm
10
24,9 millió Ft 205,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ozora
Ingatlan iroda logó
121 m² terület
4643 m² telek
4 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Ozora 62 nm
20
17 millió Ft 274,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ozora
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
9458 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 16 napja
Csak irodánknál
Eladó telek Ozora, Várhegy u. 1991 nm
K
6
2,6 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ozora, Várhegy u.
Ingatlan iroda logó
1991 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Ozora 10450 nm
2
4,9 millió Ft 469 Ft/m²
Eladó telek, Ozora
Ingatlan iroda logó
10450 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ozora 1000 nm
16
350 millió Ft 350 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ozora
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ozora 1000 nm
16
350 millió Ft 350 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ozora
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.