Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Páhii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Páhii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Páhi

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Páhi 200 nm
6
17,5 millió Ft 87,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Páhi
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
2453 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Páhi 120 nm
1
54 millió Ft 450 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Páhi
120 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Páhi, I. körzet tanya 79 nm
15
31 millió Ft 392,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Páhi, I. körzet tanya
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
7022 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Páhi 106 nm
1
18,9 millió Ft 178,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Páhi
106 m² terület
685 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Páhi 80 nm
K
20
25,9 millió Ft 323,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Páhi
3217 m² telek

Feltöltve: 13 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Páhi, I. körzet tanya 65 nm
12
25,5 millió Ft 392,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Páhi, I. körzet tanya
Ingatlan iroda logó
3804 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.