Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Palotási ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Palotási ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Palotás

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Palotás 75 nm
19
36,9 millió Ft 492 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Palotás
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1234 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 7 napja
Eladó ház Palotás, Szabadság út 95 nm
K
15
17 millió Ft 178,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Palotás, Szabadság út
95 m² terület
1453 m² telek
4 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó ház Palotás, Rákóczi utca 75 nm
19
36,9 millió Ft 492 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Palotás, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1234 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Palotás 75 nm
1
45 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Palotás
75 m² terület
1125 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 15 napja
Eladó telek Palotás 806 nm
6
5,9 millió Ft
Eladó telek, Palotás
Ingatlan iroda logó
806 m² telek

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó telek Palotás 1500 nm
1
12 millió Ft 8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Palotás
1500 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 3 napja
Eladó nyaraló Palotás 30 nm
11
19,5 millió Ft 650 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Palotás
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
1012 m² telek
1 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó nyaraló Palotás 35 nm
1
16 millió Ft 457,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Palotás
35 m² terület
905 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.