Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Paloznaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Paloznaki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Paloznak

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Paloznak 270 nm
12
279 millió Ft 1,03 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Paloznak
Ingatlan iroda logó
270 m² terület
3989 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Paloznak, Határ utca 62 nm
17
54,9 millió Ft 885,5 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Paloznak, Határ utca
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
800 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Paloznak 265 nm
20
595 millió Ft 2,25 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Paloznak
Ingatlan iroda logó
265 m² terület
1890 m² telek
6 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Paloznak 254 nm
15
249 millió Ft 980,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Paloznak
Ingatlan iroda logó
254 m² terület
794 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Paloznak 2966 nm
20
89 millió Ft 30 ezer Ft/m²
Eladó telek, Paloznak
Ingatlan iroda logó
2966 m² telek

Feltöltve: 24 napja
Eladó telek Paloznak 2913 nm
19
88,9 millió Ft
Eladó telek, Paloznak
Ingatlan iroda logó
2913 m² telek

Frissítve: 25 napja
Eladó telek Paloznak 2913 nm
19
88,9 millió Ft 30,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Paloznak
Ingatlan iroda logó
2913 m² telek

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó telek Paloznak 1032 nm
1
99 millió Ft 95,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Paloznak
1032 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Paloznak 2913 nm
K
12
88,9 millió Ft 30,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Paloznak
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Paloznak 679 nm
5
34,5 millió Ft 50,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Paloznak
Ingatlan iroda logó
679 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.