Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Papi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Papi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pap

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pap 56 nm
8
12,9 millió Ft 230,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pap
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
1100 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pap 800 nm
20
14,2 millió Ft
Eladó családi ház, Pap
Ingatlan iroda logó
800 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pap 70 nm
18
29,5 millió Ft 421,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pap
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1080 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pap 92 nm
18
27 millió Ft 293,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pap
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1000 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Pap 1100 nm
5
1,1 millió Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pap
Ingatlan iroda logó
1100 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pap 350 nm
14
18 millió Ft 51,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pap
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
1000 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.