Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pápadereskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pápadereskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pápadereske

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Pápadereske 48 nm
11
9 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pápadereske
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
818 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 7 napja
Eladó ház Pápadereske 80 nm
K
20
54,9 millió Ft 681,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pápadereske
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1700 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.