Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Parádsasvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Parádsasvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Parádsasvár

Frissítve: ma
Eladó ház Parádsasvár 72 nm
20
36 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
712 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Parádsasvár 46 nm
K
13
34,9 millió Ft 758,7 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
46 m² terület
388 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Parádsasvár 50 nm
19
29,5 millió Ft 590 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
704 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Parádsasvár 150 nm
11
24,99 millió Ft 166,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
910 m² telek
8 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Parádsasvár 68 nm
15
32,5 millió Ft 477,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
406 m² telek
1+3 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Parádsasvár 46 nm
13
34,9 millió Ft 758,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
46 m² terület
388 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Parádsasvár 50 nm
19
29,5 millió Ft 590 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Parádsasvár
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
704 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.