Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pataki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pataki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Patak

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Patak 107 nm
20
27,5 millió Ft 257 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Patak
Ingatlan iroda logó
107 m² terület
1188 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Patak 53 nm
1
2,9 millió Ft 54,7 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Patak
Ingatlan iroda logó
53 m² terület
547 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Patak 154 nm
19
24,9 millió Ft 161,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Patak
Ingatlan iroda logó
154 m² terület
2996 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Patak 169 nm
20
39,9 millió Ft 236,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Patak
Ingatlan iroda logó
169 m² terület
1787 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Patak 3302 nm
K
15
6 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Patak
Ingatlan iroda logó
3302 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Patak 245 nm
12
45 millió Ft 183,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Patak
Ingatlan iroda logó
245 m² terület
679 m² telek
2 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.