Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pázmándfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pázmándfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pázmándfalu

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Pázmándfalu 156 nm
19
69 millió Ft 442,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
156 m² terület
1300 m² telek
5 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pázmándfalu 72 nm
K
20
38 millió Ft 527,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1200 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 28 napja
Eladó ház Pázmándfalu 108 nm
11
46,5 millió Ft 430,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pázmándfalu
108 m² terület
4 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Pázmándfalu 105 nm
20
44,9 millió Ft 427,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
2414 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Pázmándfalu 5100 nm
3
55 millió Ft 10,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
5100 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Pázmándfalu 2911 nm
2
3,98 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
2911 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Pázmándfalu, Fonyó utca 2224 nm
7
17,9 millió Ft 8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pázmándfalu, Fonyó utca
2224 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Pázmándfalu, Hegyalja út 752 nm
3
4,7 millió Ft 6,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pázmándfalu, Hegyalja út
Ingatlan iroda logó
752 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pázmándfalu 821 nm
2
7 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pázmándfalu
Ingatlan iroda logó
821 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.