Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Penci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Penci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Penc

Frissítve: ma
Eladó ház Penc 190 nm
20
119 millió Ft 626,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Penc
Ingatlan iroda logó
190 m² terület
950 m² telek
4+2 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Penc 100 nm
17
59,9 millió Ft 599 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Penc
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
805 m² telek
4 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Penc 190 nm
20
119 millió Ft 626,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Penc
Ingatlan iroda logó
190 m² terület
950 m² telek
4+2 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Penc 74 nm
K
20
59,9 millió Ft 809,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Penc
74 m² terület
657 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 27 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Penc, Rákóczi út 168 nm
16
54,9 millió Ft 325 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Penc, Rákóczi út
Ingatlan iroda logó
168 m² terület

Frissítve: 27 napja
20
79,9 millió Ft 473,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Penc, Rákóczi út
Ingatlan iroda logó
168 m² terület

Frissítve: 27 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Penc 383 nm
17
120,55 millió Ft 314,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Penc
Ingatlan iroda logó
383 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.