Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Péri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Péri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pér

Frissítve: ma
Eladó ház Pér 105 nm
2
88,15 millió Ft 839,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pér
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
803 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pér 105 nm
3
87,81 millió Ft 836,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pér
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
800 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pér 95 nm
2
80,27 millió Ft 845 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pér
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
815 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pér 90 nm
4
82,05 millió Ft 911,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pér
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
424 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Pér 819 nm
5
16,9 millió Ft 20,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pér
Ingatlan iroda logó
819 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Pér, Rákóczi 2086 nm
4
14,9 millió Ft 7,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pér, Rákóczi
Ingatlan iroda logó
2086 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Pér 1764 nm
K
6
6,9 millió Ft 3,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pér
Ingatlan iroda logó
1764 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Pér 2086 nm
2
26,9 millió Ft 12,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pér
Ingatlan iroda logó
2086 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Pér 32 nm
14
10,9 millió Ft 340,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Pér
Ingatlan iroda logó
32 m² terület
6652 m² telek
0 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.