Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Perkátai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Perkátai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Perkáta

Frissítve: ma
Eladó ház Perkáta 103 nm
7
69,5 millió Ft 674,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Perkáta
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
837 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Perkáta 156 nm
20
68 millió Ft 435,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Perkáta
Ingatlan iroda logó
156 m² terület
2148 m² telek
5+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Perkáta 156 nm
20
68 millió Ft 435,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Perkáta
Ingatlan iroda logó
156 m² terület
2148 m² telek
5+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Perkáta 80 nm
4
56,9 millió Ft 711,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Perkáta
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1000 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: ma
Eladó telek Perkáta 1601 nm
K
3
7,3 millió Ft 4,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Perkáta
1601 m² telek

Feltöltve: ma
Eladó telek Perkáta 1943 nm
5
9,4 millió Ft
Eladó telek, Perkáta
Ingatlan iroda logó
1943 m² telek

Feltöltve: ma
Eladó telek Perkáta 837 nm
4
2,5 millió Ft 3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Perkáta
Ingatlan iroda logó
837 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Perkáta 75 nm
5
17,9 millió Ft 13,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Perkáta
Ingatlan iroda logó
1300 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 13 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Perkáta, Szabadság tér 2. 202 nm
K
6
39,9 millió Ft 197,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Perkáta, Szabadság tér 2.
202 m² terület
804 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.