Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pétervásárai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pétervásárai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pétervására

Frissítve: ma
Eladó ház Pétervására 160 nm
K
20
38 millió Ft 237,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pétervására
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1521 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pétervására 100 nm
6
12 millió Ft 120 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pétervására
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1249 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pétervására 55 nm
4
9 millió Ft 163,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pétervására
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
1174 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pétervására 70 nm
4
12 millió Ft 171,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pétervására
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1856 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Pétervására 793 nm
6
4 millió Ft 5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pétervására
Ingatlan iroda logó
793 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pétervására 8000 nm
20
500 millió Ft 62,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pétervására
Ingatlan iroda logó
8000 m² terület

Frissítve: 25 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pétervására, Petőfi Sándor út 300 nm
11
35 millió Ft 116,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pétervására, Petőfi Sándor út
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
6 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pétervására 8000 nm
4
500 millió Ft 62,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pétervására
Ingatlan iroda logó
8000 m² terület
103000 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pétervására 180 nm
10
9 millió Ft 50 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pétervására
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
672 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.