Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pethőhenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pethőhenyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pethőhenye

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Pethőhenye 65 nm
20
6 millió Ft 92,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pethőhenye
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
638 m² telek
1 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Pethőhenye, Csortán utca 2 80 nm
0
5,5 millió Ft 68,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pethőhenye, Csortán utca 2
80 m² terület
1500 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Pethőhenye, Béke utca 698 nm
11
3 millió Ft 4,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pethőhenye, Béke utca
Ingatlan iroda logó
698 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Pethőhenye 1462 nm
11
1,3 millió Ft 889 Ft/m²
Eladó telek, Pethőhenye
Ingatlan iroda logó
1462 m² telek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Pethőhenye 1379 nm
8
1,5 millió Ft
Eladó telek, Pethőhenye
Ingatlan iroda logó
1379 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Pethőhenye 2352 nm
20
10,5 millió Ft
Eladó telek, Pethőhenye
Ingatlan iroda logó
2352 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pethőhenye 205 nm
8
20 millió Ft 97,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pethőhenye
Ingatlan iroda logó
205 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.