Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pócspetrii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pócspetrii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pócspetri

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pócspetri 60 nm
5
14,7 millió Ft 245 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pócspetri
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1464 m² telek
3 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Pócspetri 83 nm
10
12,9 millió Ft 155,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pócspetri
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
2520 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Pócspetri 82 nm
14
11 millió Ft 134,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pócspetri
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
2220 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pócspetri, Pócsi 1 89 nm
1
8,5 millió Ft 95,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pócspetri, Pócsi 1
89 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.