Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pölöskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pölöskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pölöske

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Pölöske 90 nm
20
45,4 millió Ft 504,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pölöske
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
872 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Pölöske 80 nm
17
48 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pölöske
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1382 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Pölöske 60 nm
19
20 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pölöske
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2531 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Pölöske 128 nm
20
71,4 millió Ft 557,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pölöske
Ingatlan iroda logó
128 m² terület
954 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Pölöske 1917 nm
12
2,9 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pölöske
Ingatlan iroda logó
1917 m² telek

Feltöltve: 17 napja
Eladó telek Pölöske 3056 nm
18
10,5 millió Ft
Eladó telek, Pölöske
Ingatlan iroda logó
3056 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pölöske, Barnak puszta 29032 nm
20
159,9 millió Ft 5,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pölöske, Barnak puszta
Ingatlan iroda logó
29032 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pölöske 100 nm
20
165 millió Ft 1,65 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pölöske
Ingatlan iroda logó
29032 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.