Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Püspökhatvani ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Püspökhatvani ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Püspökhatvan

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Püspökhatvan 80 nm
15
44,9 millió Ft 561,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Püspökhatvan
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1074 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Püspökhatvan 109 nm
18
65 millió Ft 596,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Püspökhatvan
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
1149 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Püspökhatvan 200 nm
20
65 millió Ft 330 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Püspökhatvan
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
2357 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Püspökhatvan 16251 nm
19
15 millió Ft 923 Ft/m²
Eladó telek, Püspökhatvan
Ingatlan iroda logó
16251 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 napja
Eladó nyaraló Püspökhatvan 30 nm
10
1,85 millió Ft 61,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Püspökhatvan
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
30 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.