Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztacsaládi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztacsaládi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztacsalád

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Pusztacsalád 250 nm
18
53,5 millió Ft 214 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztacsalád
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
2899 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.