Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztaföldvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztaföldvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztaföldvár

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Pusztaföldvár 89 nm
1
10,9 millió Ft 122,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaföldvár
89 m² terület
1600 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó ház Pusztaföldvár, Rákóczi u. 90 nm
11
15,5 millió Ft 172,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaföldvár, Rákóczi u.
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1598 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó ház Pusztaföldvár 143 nm
1
5 millió Ft 35 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaföldvár
143 m² terület
1997 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Pusztaföldvár, Hunyadi János utca 955 nm
5
1,5 millió Ft 1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztaföldvár, Hunyadi János utca
Ingatlan iroda logó
955 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Pusztaföldvár 13466 nm
1
4,8 millió Ft 356 Ft/m²
Eladó telek, Pusztaföldvár
13466 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Pusztaföldvár 13466 nm
1
4,8 millió Ft 356 Ft/m²
Eladó telek, Pusztaföldvár
13466 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztaföldvár 260 nm
19
65,89 millió Ft 253,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztaföldvár
Ingatlan iroda logó
11577 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztaföldvár 120 nm
4
6,9 millió Ft 57,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztaföldvár
Ingatlan iroda logó
2828 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.