Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztahencsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztahencsei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztahencse

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Pusztahencse 28 nm
7
6,7 millió Ft 239,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztahencse
Ingatlan iroda logó
28 m² terület
1391 m² telek
1 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Pusztahencse 78 nm
20
18,9 millió Ft 242,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztahencse
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
3369 m² telek
2 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Pusztahencse, Dózsa György utca 87 63 nm
5
15 millió Ft 238,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztahencse, Dózsa György utca 87
63 m² terület
4479 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Pusztahencse 2798 nm
5
5,5 millió Ft 2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztahencse
Ingatlan iroda logó
2798 m² telek

Feltöltve: 8 hónapja
Eladó telek Pusztahencse 2721 nm
1
6 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztahencse
2721 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztahencse 1345685 nm
2
298 millió Ft 221 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztahencse
Ingatlan iroda logó
134500 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztahencse 1345685 nm
2
298 millió Ft 222 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztahencse
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.