Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztaszentlászlói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztaszentlászlói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztaszentlászló

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Pusztaszentlászló 97 nm
20
61,9 millió Ft 638,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó
97 m² terület
2388 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Pusztaszentlászló 125 nm
K
20
43 millió Ft 344 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
1378 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Pusztaszentlászló 225 nm
K
20
150 millió Ft 666,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó
225 m² terület
60000 m² telek
7 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Pusztaszentlászló 140 nm
20
43 millió Ft 307,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1600 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Pusztaszentlászló 1883 nm
7
3,99 millió Ft 2,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 17 napja
Eladó telek Pusztaszentlászló 1883 nm
6
3,99 millió Ft
Eladó telek, Pusztaszentlászló
Ingatlan iroda logó
1883 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pusztaszentlászló, Tankállomás 1410 nm
20
499 millió Ft 353,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pusztaszentlászló, Tankállomás
Ingatlan iroda logó
1410 m² terület
106211 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.