Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztavacsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztavacsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztavacs

Frissítve: ma
Eladó ház Pusztavacs 74 nm
20
32,8 millió Ft 443,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Pusztavacs 80 nm
5
36,8 millió Ft 460 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1900 m² telek
2 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Pusztavacs 86 nm
20
56,9 millió Ft 661,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavacs
86 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Pusztavacs 300 nm
10
260 millió Ft 866,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavacs
300 m² terület
97869 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Pusztavacs 40000 nm
8
99 millió Ft
Eladó telek, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
40000 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Pusztavacs 1514 nm
1
8,8 millió Ft
Eladó telek, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
1514 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Pusztavacs, Dánszentmiklósi út 40000 nm
8
99 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavacs, Dánszentmiklósi út
Ingatlan iroda logó
40000 m² telek

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó telek Pusztavacs 1255 nm
1
8 millió Ft 6,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavacs
1255 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztavacs 275 nm
20
260 millió Ft 945,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
92097 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztavacs, Rákóczitelep 275 nm
20
260 millió Ft 945,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztavacs, Rákóczitelep
Ingatlan iroda logó
92097 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Pusztavacs 275 nm
20
260 millió Ft 945,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Pusztavacs
Ingatlan iroda logó
92097 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.