Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Pusztavámi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Pusztavámi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Pusztavám

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Pusztavám 83 nm
19
33,9 millió Ft 408,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
2012 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Pusztavám 93 nm
14
53 millió Ft 569,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
2288 m² telek
4 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Pusztavám 160 nm
18
129 millió Ft 806,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
2870 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 13 napja
Eladó ház Pusztavám 49 nm
12
26,99 millió Ft 550,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pusztavám
49 m² terület
110 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Pusztavám eladó lakások

Feltöltve: 13 napja
Eladó lakás Pusztavám 49 nm
12
26,99 millió Ft 550,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Pusztavám
49 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 23 napja
Eladó lakás Pusztavám 51 nm
4
41,9 millió Ft 821,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2+1 fél szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Pusztavám 4918 nm
3
16 millió Ft 3,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
4918 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Pusztavám 696 nm
11
6 millió Ft 8,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
696 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Pusztavám 4918 nm
4
16 millió Ft 3,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
4918 m² telek

Frissítve: 17 napja
Eladó telek Pusztavám 988 nm
1
6,9 millió Ft 7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Pusztavám
Ingatlan iroda logó
988 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.